Diyarsan Elektrik

Bağcılar Mah. Şanlıurfa Yolu Üzeri Umut Apt. Altı No: 105 Bağlar / Diyarbakir
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 3 , Mayıs ayında 58 ve toplamda 407 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Diyarsan Elektrik

Diyarsan Elektrik 1998 yılında Mehmet KIRICI, Ahmet KIRICI ve Mehmet Ali BÜLBÜL tarafından Diyarbakır'da kuruldu. Kuruluşundan sonra hızla Diyarbakır ve çevresinde satış ve pazarlama ağı kurdu. Güneydoğu başta olmak üzere Doğu Anadolu ve Akdeniz bölgelerinde ağırlıklı olarak satışlarına devam etti.

 

2006 yılında Diyarbakır 1. Organize Sanayi Bölgesinde 3.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 18.000 m2’lik alan üzerinde DİYAR KABLO markasıyla elektrik malzemesi üretimine başladı. Ortadoğunun şekillenmesiyle birlikte başta Irak ve Suriye olmak üzere diğer ülkelere ürün ihracatına başladı.

 

Artan talep doğrultusunda 3.000 m2 olan kapalı alan 8.000 m2’ye çıkartıldı; DYR LIGHTING (Diyar Aydınlatma) markasıyla yeni ürün imalatına başladı. Üretim bandına kattığı yeni enjeksiyon makinaları ile aydınlatma sektöründe de hızla ilerlemesini sürdüren Diyarsan Elektrik, Diyarbakır’ın en işlek yerinde 2 katlı 1.600 m2 mağazasıyla her geçen gün sektördeki pazar payını arttırarak yükselmektedir.

 

45 Sigortalı çalışan personeli ve 400 satış noktasıyla kaliteden taviz vermeden faaliyetlerini sürdüren Diyarsan Elektrik piyasadaki en iyi firmalarla çalışmalarına devam etmektedir.

 

Birbirinden değerli iş ortaklarımızdan bazıları:

Makel Elektrik, Mepa Elektrik, Günsan Elektrik, Mono Elektrik, Audio, Borsan Kablo, Öznur Kablo, Reçber Kablo, Ören Kablo, Seçkin Kablo, Tekfen AS, Pelsan AŞ, Legrand AŞ, Alkanlar Elektrik, Sigma Elektrik, Çebi Plastik, Çepa Lightland, Rober Elektrik, Kendal Elektrik, Enbright Led, Ender Elektrik, Eraylar Elektrik, Güllü Plastik…

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00-19:00
Cumartesi08:00-19:00
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *