DYR LIGHTING

Elazığ Yolu Üzeri 22. Km Organize Sanayi Bölgesi1. Etap 2. Cad. No: 17 - Yenişehir/DİYARBAKIR Bağlar / Diyarbakir
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 2 , Mayıs ayında 37 ve toplamda 306 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

DYR LIGHTING

Elazığ Yolu Üzeri 22. Km Organize Sanayi Bölgesi1. Etap 2. Cad. No: 17 - Yenişehir/DİYARBAKIR

HAKKIMIZDA

Elektrik sektöründe faaliyet gösteren DİYARSAN ELEKTRİK, Mehmet Kırıcı, Ahmet Kırıcı ve Mehmet Ali Bülbül tarafından 1998 yılında Diyarbakır'da kuruldu.

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleriyle başlayan pazarlama ağı, gelişen ve büyüyen Türkiye piyasasına ayak uydurmak için her geçen gün genişleyerek tüm bölgelere yayıldı. Türkiye'de sektörün önde gelen firmalarıyla çalışan DİYARSAN, kendi bölgesinde elektrik piyasasının önde gelen ismi haline gelmiş bulunmaktadır.

 

Bölgede hızla gelişen inşaat sektörünü ve Ortadoğunun yeniden şekillenmesiyle oluşan yeni pazar alanlarını yakından akip eden DİYARSAN ELEKTRİK, 2006 yılında Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m2'lik kapalı alanda "DİYAR KABLO" markasıyla kablo üretimi ve ihracatına başladı.

 

Müşterilerine daha kaliteli ve yüksek kapasite ile hizmet verebilmek için 2008 yılında Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasını genişletti. 8.000 m2 kapalı alan olmak üzere toplamda 18.0000 m2'lik alanda bünyesine kattığı yeni makinalarla kablo granürü üretimini arttırdı. Bunların yanısıra zayıf akım kabloları üretimine de başlayan DİYARSAN ELEKTRİK, ürün gamına aydınlatma ve aksesuar ürünlerini de ekleyerek ürün yelpazesini  genişletti.

 

Yıllık 2.000 ton bakır ve 4.000 ton granür ile yıl bazında 3.000.000 adet aydınlatma ve aksesuar ürünleri üretebilen firma, müşterinin artan taleplerine cevap verebilecek kapasiteye ulaştı.

DİYARSAN ELEKTRİK, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahip olup dünya standartı olan CE marka serfitikası alarak yoluna devam etmektedir.

 

Şirket, kalite yönetim sistemlerini kendisine ilke edinmiştir. Bu ilkeler çerçevesinde hareket eden ''DİYAR KABLO" ve "DYR LIGHTING" teknolojiyi de yakından takip ederek müşterilerine güvenilir ve üstün kaliteli ürünler sunarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00-19:00
Cumartesi08:00-19:00
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *