ORTADOĞU WEB YAZILIM HİZMETLERİ

KOOPARATİFLER MAH.KIŞLA 1.SOK.ZAFER 1 APT 23/3 YENİŞEHİR/DİYARBAKIR Yenişehir / Diyarbakir
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 3 , Mayıs ayında 27 ve toplamda 275 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

ORTADOĞU WEB YAZILIM HİZMETLERİ

KOOPARATİFLER MAH.KIŞLA 1.SOK.ZAFER 1 APT 23/3 YENİŞEHİR/DİYARBAKIR

2007 yılından beri, Fizyonet Bilişim olarak "en ekonomik ve en pratik çözümlerle işinizi kolaylaştırma" anlayışı ile çalışmaktayız. Bu anlayışımız sayesinde geride bıraktığımız 10 yıldan uzun sürenin sonunda, bölgemizde sektörün önde firmalarından birisi haline geldik. Siz değerli müşterilerimizin işinin ve web sitelerinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için, yılın her günü 7/24 çalışmakta ve her sorunu en hızlı şekilde çözmenin gayreti ile çalışmaktayız. Fizyonet Bilişimin bir kolu olan Ortadoğuweb.com bu öngörü ile hizmetinize sunuldu.

 

Sürekli olarak ileriye dönük yatırım çözümleri sunmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Kazancımızın %95 gibi bir bölümünü yeni sunucu/donanım/yazılım/güvenlik vb.. kollarda yatırım yaparak değerlendiriyor ve sizlerin memnuniyetiyle birlikte biz de büyüyor, güveninizin karşılığını mümkün olan en uygun ücretlerle her geçen gün kalitemizi artırarak sizlere ödüyoruz. 

 

Kendimizi geliştirmeye adayarak verdiğimiz hizmetlerde tecrübelerle kazanılmış hizmetleri sunuyoruz. Geliştirdiğimiz yedekleme çözümleri, güvenli ödeme sistemleri, güvenlik cihazları, grafik, reklam, video reklam hizmet kontrol mekanizmaları gibi hizmetleri hem sizlerin kullanımına sunuyor, hem de diğer firmalara emsal teşkil edecek hizmetleri sağlıyoruz. 

 

 

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde her geçen gün güçlenmeye ve büyümeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin her noktasında "daha iyiye nasıl" düşüncesi ile, sürekli olarak girişimler yapmaktayız. Sizlere verdiğimiz hizmetlerin sorumluluğu ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız çalışmaya devam etmekteyiz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00-23:59
Cumartesi08:00-23:59
Pazar08:00-23:59

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *